Potlač textilných výrobkov

Podložky pod myš - prenos obrázkov transferom alebo sublimáciou veľkosti 23cmx18,5cm a 19,5cmx23,3cm. Cenník podložka pod myš.pdf

Kryštálmi - na textílie ale aj iné materiály (od topánok po mobily) vieme nalepiť kryštáliky od Swarovského rôznych veľkostí a farieb už od 1 ks, príp. vytvoriť rôzne vzory aj s Noname kryštálov.

(tričká, mini tričká, vankúše, podložky pod myš k počítaču, zástery, text. kalendáre, chňapky a iné ...)

Transferom - kvalitná plnofarebná potlač tričiek od 1 ks z Vašich prinesených podkladov do veľkosti A3 (dĺžka max 38cm) - fotografie , rôzne obrázky alebo tlačou cez počítač.

Veľkosti A4 je 3 EUR cena s DPH pri množstvách od 3 ks poskytujeme zľavy.

    • Na potlač sú najvhodnejšie biele tričká pretože farebná potlač je transparentná, avšak je možná potlač aj farebných až čiernych tričšpeciálnou tenučkou fóliou v cene 7,30 EUR/A4 , 9,30 EUR/A3 - pre potlač čiernych tričiek sú najvhodnejšie plnofarebné obrázky (fotky), inak je okolie nápisu nepravidelného obrázku vyplnené čiernou, alebo inou farbou, nakoľko fólia je biela. Potlač je lesklá - preto je vždy viditeľný rozdiel medzi čiernou farbou potlače a trička.

    • Požadovaný obrázok na potlač môžete zaslať aj na našu e-mailovú adresu, s udaním veľkosti obrázku a veľkosti bieleho trička, ktoré držíme na sklade vo veľkostiach M - XXL v cene 2,5 EUR/tričko( látka 150g), 3,70 EUR/tričko (190g).

    • Potlač transferom je vhodná na bavlnené výrobky nakoľko teplota pri transfere je takmer 200 stupňov Celzia.

    • V ponuke máme aj potlač vankúšov - štvorcových alebo v tvare srdca s modrým a červeným olemovaním, mini tričká na flaše, nášivky, chňapky,

    • biele plátené plážové tašky, zástery, vlajky.

cenník potlac textiili.pdf

Vyrezanou fóliou - písmo, jednoduché kresby z vyrezanej fólie - nezáleží na farbe trička. Používame kvalitné talianske fólie SISER - žiarivé farby, glitrové fólie, strieborné, 3D, kombinácie jedn. fólií.

Fóliou je možné potlačiť takmer všetky textílie, teplota pri potlači je 150 stupňov.