Aktuality

13.12.2021 09:00

Vážení zákazníci,

naša predajňa je opäť pre Vás otvorená.

Neviete čo darovať na Vianoce???

Ešte je stále čas, dať vyhotoviť pre svojho blízkeho, či kamaráta, kolegu nejaký darčekový predmet z našej ponuky. Hrnček s rodinnou fotkou, puzzle s obľúbeným motívom či tričko s akoukoľvek potlačou vždy potešia. Tak neváhajte a príďte, alebo nás kontaktujte.

Tešíme sa na Vás.

team fy NODAR


25.11.2021 09:00

!!! ZĽAVA 15 % na pečiatky, 10 % na darčekové predmety !!!

Vážení zákazníci,


keď už máme vyhlásený lockdown, máme pre Vás pripravenú 15 % zľavu na celý sortiment pečiatok TRODAT a SHINA, ktoré si môžete objednať na diaľku, t.j. prostredníctvom e-mailu - nodar@nodar.sk, alebo telefonicky - 041/2703563, či prostredníctvom našej webovej stránky.


Tovar si môžete vyzdvihnúť v našej predajni, ktorá funguje od dnes len ako " VÝDAJNÉ MIESTO".


Ak máte záujem aj o potlač tričiek, hrnčeka, či iných darčekových predmetov, môžete tak urobiť prostredníctvom e-mailu, na ktorý nám pošlete požadované foto či text. Aj tu máme pre Vás pripravenú vianočnú zľavu vo výške 10 % . Nezabudnite uviesť Vaše telefónne číslo, aby sme Vás vedeli kontaktovať, keď bude Váš vianočný, či darčekový predmet pripravený na vyzdvihnutie.

Ďakujeme.

team fy NODAR


22.11.2021 09:00

VÝDAJNÉ MIESTO v režime „ ZÁKLAD“

Vážení zákazníci,

tovar zakúpený na diaľku ( telefonicky, emailom alebo cez webovú stránku) si môžete prevziať v našej prevádzke pri dodržaní opatrení, ktoré sú uvedené vo vyhláške č. 259/2021 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky:

· prekrytie horných dýchacích ciest

· dezinfekcia, prekrytie horných dýchacích ciest

· vstup je možný len 1 zákazníkovi (15m2 = 1 zákazník)


Oznam !!!

12.6.2020 09:00

Vážení zákazníci,

16 rokov sme pre Vás v OC Dubeň ( pri zmenárni DUXX) vyrábali a dodávali pečiatky značky TRODAT a SHINA. Prevádzka bola zrušená (kvôli COVID-19), no my sme tu stále pre Vás. Naša predajňa NODAR v Žiline, na ulici Dolný val 135/39 v tomto roku prešla modernizáciou a je možné platiť aj bezhotovostne. Pečiatky vyrábame už 30 rokov. Našimi prednosťami je rýchlosť, veľký sortiment skladom, najlepšie ceny a ochota pre Vás urobiť maximum. Na výrobu pečiatok používame ekologickú gumu ( nie polymer), čím prispievame k lepšiemu životnému prostrediu.

Pečiatky si môžete objednať aj online. Pečiatky Vám vieme odoslať aj poštou ( poštovné pri objednávke nad 49,- Eur je zdarma).

Radi Vás však privítame v našej predajni NODAR.

Tešíme sa na Vás !

team firmy NODAR

23.04.2012 14:38

Páčilo sa Vám u nás, alebo máte naopak pripomienky k našim službám? Neváhajte a napíšte nám. Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich služieb. Navyše, pochvala od spokojného zákazníka je pre nás najlepšia odmena za našu prácu.

23.04.2012 14:37

Spustili sme novú internetovú prezentáciu, na ktorej nájdete okrem obvyklého zoznamu služieb aj prehľad aktualít. Budeme Vás informovať o prebiehajúcich akciách a o nových službách, ktoré pripravujeme.